२०७९ भदौ १६  
spot_img
spot_img

कांग्रेसको युवा प्रचार नेटवर्क उपसमितिले पायो पूर्णता 

spot_img

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसको स्थानीय निर्वाचन केन्द्रीय प्रचार प्रसार समिति अन्तरगतको युवा प्रचार नेटवर्क उपसमितिले पूर्णता पाएको छ ।

समितिका संयोजक डा. प्रकाशशरण महतले- पार्टीका केन्द्रीय सदस्य श्री गोविन्द भट्टराईको संयोजकत्वमा गठन भएको ‘नेपाली कांग्रेस केन्द्रीय युवा प्रचार नेटवर्क उपसमिति’ सदस्यहरु मनोनयन गरेका हुन् ।

यस्तो छ सूची

पुष्प कुमार शाही सदस्य डोटी

बिकाश के.सी. सदस्य सुनसरी

संजय यादव सदस्य सिराहा

रामप्रसाद अधिकारी सदस्य चितवन

पवन यादब सदस्य दाङ

निलकण्ठ रिजाल सदस्य चितवन

कृष्ण कुमारी बस्नेत सदस्य काठमाडौँ

मुक्ति पोडेल सदस्य रुपन्देही

तुलसा पन्त सदस्य झापा

सरोज कुमार थापा सदस्य काठमाडौँ

उर्मिला थपलिया सदस्य धादिङ

मनोज बैद्य सदस्य काठमाडौँ

बलदेव तिमिल्सेना सदस्य सिन्धुपाल्चोक

कमला न्यौपाने सदस्य स्याङ्जा

प्रेम राज जोशी सदस्य कैलाली

प्रकाश घिमिरे सदस्य कपिलबस्तु

साधना घिमिरे सदस्य सुर्खेत

ललिता सुनार सदस्य अर्घाखाँची

बिष्णु राज कार्की सदस्य भक्तपुर

गोकर्ण चन्द सदस्य दार्चुला

लोकेन्द्र रोकाया सदस्य बझाङ

सन्तोष चौधरी सदस्य सिरहा

सुवास यादब सदस्य सिरहा

शंकर पौडेल सदस्य तनहुँ

दिपक सोनी सदस्य दैलेख

नारायण चौधरी सदस्य बर्दिया

बिष्णु जोशी सदस्य दार्चुला

शिब बोहरा सदस्य बाजुरा

जनक भट्ट सदस्य बैतडी

शम्भु जोशी सदस्य दार्चुला

सन्तोष पाण्डे सदस्य दोलखा

गणेश सापकोटा सदस्य नवलपुर

बिमल चन्द्र बिष्ट सदस्य ललितपुर

गोबिन्द लामिछाने सदस्य कास्की

प्रकास महर्जन सदस्य काठमाडौं

उत्तम मिश्र सदस्य तनहुँ

कृष्ण कट्टेल सदस्य सोलुखुम्बु

तिल बहादुर अधिकारि सदस्य बाग्लुंग

केशरजंग शाही सदस्य मुगु

रबि थापा सदस्य काठमाडौँ

भरत भट्ट सदस्य धादिङ

भगवान अधिकारी सदस्य काभ्रे

सकुन्तला त्रिपाठी सदस्य रामेछाप

अनिल खनाल सदस्य काठमाडौं

निर्मल पोडेल सदस्य चितवन

भिम कुमार गौतम सदस्य ओखलढुङ्गा

सन्जिब न्यौपाने सदस्य सिन्धुली

सुमन पाण्डे सदस्य काभ्रे

लिखितेन्द्र श्रेष्ठ सदस्य काठमाडौं

डम्बर जोशी सदस्य डडेल्धुरा

जयन्द्र बहादुर स्वार सदस्य अछाम

अशोक चौधरी सदस्य सप्तरी

खड्ग सुब्बा सदस्य झापा

रुपा पोख्रेल सदस्य काठमाडौँ

रघु कार्की सदस्य सर्लाही

पुजा उपाध्याय सदस्य कैलाली

कुल राज खनाल सदस्य दाङ

भोला नेपाल सदस्य काभ्रे

प्रकाश थापा सदस्य कंचनपुर

कैलाश चन्द सदस्य कंचनपुर

मदन भण्डारी सदस्य गुल्मी

सुधिर पटेल सदस्य पर्सा

टंक पाण्डे सदस्य रुपन्देही

लेखनाथ भट्टराई सदस्य रुपन्देही

सुबाश कठायत सदस्य डोल्पा

सृजना भट्ट सदस्य गोरखा

शंकर घिमिरे सदस्य लमजुङ

पुनम लामा सदस्य काठमाडौँ

चन्द्र सुन्दर खेवाङ सदस्य पाचथर

आशिस कार्की सदस्य मोरंग

प्रेम शाही सदस्य दैलेख

पुनम भट्ट सदस्य कास्की

मनिष जंग थापा सदस्य काठमाडौँ

पदम भट्टराई सदस्य गुल्मी

एलिजा ढकाल सदस्य तनहु

मेघा शाही सदस्य बारा

चन्द्र बिक सदस्य कैलाली

नवराज त्रिपाठी सदस्य बारा

राजेश केसी सदस्य रुकुम

मेलि शाह सदस्य डोल्पा

तारक केसी सदस्य रुकुम

रवी राणा सदस्य भक्तपुर

रोजन राई सदस्य खोटाङ

हरिश भण्डारी सदस्य दाङ

कृष्ण प्रसाद जैसी सदस्य दैलेख

बिनय राम भट्ट सदस्य चितवन

डम्बर सुनार सदस्य अछाम

सुभाष भण्डारी सदस्य मोरङ

ईश्वर मल्ल सदस्य बझाङ

नारायण गिरी सदस्य झापा

भिम थापा सदस्य मोरंग

प्रवेश चौधरी सदस्य धनुषा

दिपक लामा सदस्य नुवाकोट

रबिसुदन थापा सदस्य धादिङ

राकेश श्रेष्ठ सदस्य सिन्धुपाल्चोक

बखत शाही सदस्य हुम्ला

विश्वमित्र रिजाल सदस्य सर्लाही

हुकुम बुढा सदस्य रोल्पा

कृष्ण रायमाझी सदस्य सर्लाही

परमेश्वर खनाल सदस्य चितवन

यज्ञ महरा सदस्य बाके

गीता फुयाँल सदस्य उदयपुर

जनक खत्री सदस्य भक्तपुर

घनश्याम थापा सदस्य जुम्ला

डिल्ली हमाल सदस्य जुम्ला

बलराम पुडासैनी सदस्य काठमाडौँ

लोकेश शाही सदस्य दैलेख

निरोज भण्डारी सदस्य सिन्धुपाल्चोक

मिलन सुबेदि सदस्य पर्वत

एकेन्द्र महत सदस्य म्याग्दी

विश्वराज पौडेल सदस्य कास्की

राजन भण्डारी सदस्य परासी

केशब बश्याल सदस्य पाल्पा

उपेन्द्र मिश्र सदस्य नुवाकोट

सुरोत लामा सदस्य काभ्रे

तुलसी आचार्य सदस्य पाचथर

घनानन्द यादब सदस्य सप्तरी

ओम बहादुर बस्नेत सदस्य मकवानपुर

मित्रनिधि तिवारी सदस्य चितवन

हरिशरण खतिवडा सदस्य नुवाकोट

लच्छु रिजाल सदस्य नवलपुर

सतिस श्रेष्ठ सदस्य सिन्धुपाल्चोक

विजय कुँवर सदस्य सिन्धुली

हिमाल अधिकारी सदस्य चितवन

बम बहादुर श्रेष्ठ सदस्य सिन्धुपाल्चोक

दया सुबेदी सदस्य पर्वत

रामकृष्ण लामिछाने सदस्य गोरखा

विश्व भट्ट सदस्य गोरखा

दिपक दवाडी सदस्य चितवन

सुदर्शन पौडेल सदस्य रसुवा

रोशन ठाकुर सदस्य महोत्तरी

अनुराग शाह सदस्य रुकुम

दिपेश थापा सदस्य काठमाडौं

कपिल केसी सदस्य बैतडी

राम सुन्दास सदस्य दोलखा

विष्णु श्रेष्ठ सदस्य रामेछाप

राकेश पाण्डे सदस्य कपिलवस्तु

राकेश पाण्डे सदस्य बारा
मोहन जोशी सदस्य ब्र्दिया

लक्ष्मण शाही सदस्य कैलाली

तपेन्द्र भुषाल सदस्य कैलाली

सूर्य ढकाल सदस्य चितवन

अजय रावल सदस्य रुपन्देही

दीपेन्द्र भट्ट सदस्य डँडेल्धुरा

जगत ऐर सदस्य डँडेल्धुरा

राजकुमार डाँगी सदस्य दाङ

ई.अनिल बस्नेत सदस्य दाङ

निरज तमाङ सदस्य रामेछाप

गीता शर्मा सदस्य दाङ

सेतेमान तामाङ सदस्य धदिङ

प्रदीप शाह सदस्य धनुषा

राजकुमार भट्ट सदस्य नुवाकोट

मोहन पाण्डे सदस्य महोत्तरी

विष्णु कार्की सदस्य इलाम

नेत्र देवकोटा सदस्य कालिकोट

लक्ष्मण शाही सदस्य जुम्ला

भावना शाही सदस्य कालिकोट

चक्र महता सदस्य कञ्चनपुर

तिलक पुन सदस्य रोल्पा

अर्पणा खड्का सदस्य सिन्धुली

सरस्वती भट्ट सदस्य काठमाडौं

तारामान रावल सदस्य कैलाली

कृष्ण उपाध्याय सदस्य कैलाली

डा. अबुल हुसेन अन्सारी सदस्य सुनसरी

ताबिल अन्सारी सदस्य सुनसरी

अम्बिका जोशी सदस्य दार्चुला

चन्द्र रोक्का सदस्य स्याङ्जा

विकेश लामा सदस्य काभ्रे

दिल लामा सदस्य काभ्रे

सुशील तिमल्सिना सदस्य तनहुँ

तेज खड्का सदस्य कैलाली

घनश्याम पौडेल (श्याम) सदस्य चितवन

तिलक राम पौडेल सदस्य कास्की

ओमजङ्ग रावल सदस्य अछाम

सनत घिमिरे सदस्य दाङ

आशाकुमारी यादव सदस्य महोत्तरी

हेमन्त गुरुङ सदस्य तेह्रथुम

रञ्जन चौलागाईँ सदस्य काठमाडौं

तेजकला उप्रेती ९पूजा० सदस्य गोरखा

गोपाल चौलागाई सदस्य सिन्धुपाल्चोक

धर्मदेव फुलारा सदस्य डोटी

कमला हमाल सदस्य बाँके

लब मल्ल सदस्य बाँके

गोविन्द खड्का सदस्य डोटी

ईश्वर खाती सदस्य डोटी

कुवेर खड्का सदस्य डोटी

राजेन्द्र खड्का सदस्य डोटी

उदय घिमिरे सदस्य पाल्पा

सजित राई सदस्य संखुवासभा

राजन चापागाईं सदस्य बाग्लुङ

अमिक घर्ती सदस्य बाग्लुङ

अनुज चापागाईँ सदस्य संखुवासभा

घनश्याम पौडेल सदस्य अर्घाखाँची

दीपक न्यौपाने सदस्य स्याङ्जा

अनुप सुनुवार सदस्य ओखलढुङ्गा

मदन घिमिरे सदस्य लमजुङ

spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

प्रतिक्रिया

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

सम्बन्धित खवर
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

भर्खरै